Autovermietung kreta

Ви коли-небудь подорожували на Крит? Саме острів з його непереможною атмосферою та жвавістю користується великою (і заслуженою!) популярністю у туристів. Тут ви напевно знайдете все: мальовничі та чарівні ущелини з прекрасними озерами, монастирі та старі фортеці, красиві села та чудові пляжі. І звичайно, тут у вас є можливість придбати красиві сувеніри та оцінити шедеври місцевої кухні.
Autovermietung kreta
Це одне з найбільших міст Криту. Іракліон є адміністративним, комерційним і туристичним центром острова.
Тож це означає, що ваша подорож, швидше за все, почнеться звідти.
Сьогодні Іракліон – це жваве сучасне місто з сотнями готелів, торгових і розважальних центрів. Багатовікова історія, очевидно, зробила його одним із найпопулярніших туристичних напрямків. Безперечно, найпочесніше місце серед чудових речей міста по праву належить Археологічному музею. Виставки розкажуть вам багато про мінойську культуру. Крім того, любителям старовини варто відвідати собор Тита, всесвітньо відомий Кносський палац, фонтан Морозині та багато інших чудових місць.
Ретімно і Ханья
Місто Ретімно розташоване в західній частині острова. Щороку він приваблює тисячі туристів. Вас неодмінно вразять вузькі вулички старого міста з їх особливим колоритом.
Опинившись тут, ви неодмінно пройдете по набережній, щоб помилуватися краєвидами старого порту, а також відвідати величну фортецю Фортецца. Місто Ханья дуже близько. Візит до міста подарує багато незабутніх вражень тим, хто мріяв про морські подорожі в юності. Варто побачити старий порт 14 століття і маяк, побудований в 16 столітті. Навіть якщо ви не особливо цікавитесь пригодами піратів і відважних моряків, на Криті є багато чудових скарбів для кожного, чия зустріч запам’ятається надовго. Драматична історія острова, кілька трагічних і героїчних сторінок приховані за стінами старих фортець, музеїв і монастирів Криту. Крит – це абсолютно неймовірна природа: гірські вершини та тінисті ущелини, печери та плато, захоплюючі дух озера та водоспади. І звичайно ж пронизливе блакитне море, затишні бухти і чудові пляжі Криту, доглянуті і «дикі», для тих, хто шукає спокою і усамітнення.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх