Гостиницы Алматы

Готелі міста Алмати в Казахстані: відгуки, контакти, адреси, телефони, ціни від 81,40 грн., Актуальна інформація про знижки та спецпропозиції. Гостиницы Алматы. На сайті представлено докладний опис 224 готелів Алмати.

Бронювання готелів в Алмати. Алма-Ата або Алмати має статус неофіційної столиці Казахстану. Це найбільше місто з древньою історією, який зараз виглядає як світові мегаполіси: хмарочоси, архітектурна підсвітка, парки, фонтани, торгові центри та пішохідні зони.

Численні туристи розміщуються в сотнях готелів, які пропонують різний рівень: від простих і недорогих до розкішних і автентичних. Багато готелів треба обов’язково бронювати — це гарантія заселення. Забронювати номер легко: на сайті представлені всі гостинці Алма-Ати, опис містить контактні дані та умови розміщення.

В околицях Алмати знаходиться однойменний аеропорт, що значно полегшує завдання туристів, враховуючи віддалене розташування Казахстану від європейських країн континенту. Кілька років тому відбулося відкриття нового терміналу і повна реконструкція злітно-посадочних смуг, що значно збільшило кількість прийому і випуску повітряних суден.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх