Лазерна корекція

Чи небезпечна лазерна корекція?
Лазерная коррекция Киев не небезпечна. Цілісність внутрішніх структур ока не порушується, оскільки лазерне випромінювання працює і поглинається виключно тканиною рогівки, отже промінь ексимерного лазера не може впливати на більш глибокі тканини і викликати їх пошкодження. Сучасні методи лазерної корекції – безпечні, безкровні, безболісні.

В якому віці рекомендується робити лазерну корекцію і наскільки стабільні її результати?
Не раніше 18 років і до 45. У дітей до 18 років очне яблуко ще формується, тому корекцію робити ще рано. А ось якщо після 18 років вам провели лазерну корекцію, то і в 25 і 35 років зір буде хорошим. Але після 45 років доведеться користуватися окулярами для читання, як всім іншим людям, у яких починаються вікові зміни органу зору.

Кому не можна робити лазерну корекцію?
Ми не рекомендуємо лазерну корекцію пацієнтам з прогресуючою короткозорістю, запальними захворюваннями очей, кератоконуса, катарактою, глаукомою, відшаруванням сітківки. Людям з патологічними змінами на сітківці, що потребують профілактичної периферичної коагуляції сітківки.

Чи є обмеження після корекції?
Деякі обмеження є: протягом трьох тижнів не вмивати очі (можна витирати вологою серветкою область навколо очей), не відвідувати басейни та сауни, не плавати у відкритих водоймах, не користуватися косметикою. Через місяць після корекції можна повністю повертатися до звичного способу життя, в тому числі і до занять спортом.
Корекцію можна робити під час вагітності, а після пологів — через місяць після закінчення годування грудьми (щоб стабілізувався гормональний баланс). Жінки, які зробили лазерну корекцію до вагітності, можуть спокійно народжувати природним шляхом – результат корекції не зміниться.

Як зробити лазерну корекцію в наших клініках?
Спочатку потрібно пройти у нас повне комп’ютерне обстеження органів зору і разом з лікарем вибрати методику корекції. Призначається день операції, яка проводиться амбулаторно, і в той же день ви повернетеся додому. Потім, призначені лікарем дні, необхідно проходити повторні огляди, які, згідно з Договором на проведення лазерної корекції, будуть безкоштовними протягом трьох місяців.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх