Ливиал

ливиал-препарат для лікування клімактеричного синдрому, що не викликає регулярних кровотеч відміни. Стабілізує роботу гіпоталамо-гіпофізарної системи в клімактеричному періоді, що досягається за рахунок естрогенних, прогестагенних і слабких андрогенних властивостей препарату.
Тиболон швидко метаболізується в три сполуки, які забезпечують фармакологічну дію Лівіалу. Два метаболіту, 3α-OH-тиболон і 3β-OH — тиболон, мають переважно естрогенну активність, а третій-δ4 — ізомер тиболону-має прогестагенну і слабку андрогенну активність.
Лівіал надає специфічну для різних типів тканин дію. Це-естрогенний вплив на піхву, кісткову тканину і терморегулюючі центри в головному мозку (корекція припливів); переважно прогестагенну дію на молочні залози. Лівіал не викликає проліферації ендометрія через локального перетворення в δ4-ізомер, що володіє прогестагенной і андрогенної активністю. Рідкісні випадки появи кров’яних виділень при прийомі Лівіалу зазвичай є наслідком атрофії ендометрія. Лівіал сприяє зниженню концентрації холестерину, тригліцеридів у плазмі крові та підвищенню фібринолітичної активності крові. Лівіал покращує настрій і підвищує лібідо.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх