Музыка

Онлайн Аудіо Конвертер
Додаток дозволяє конвертувати будь-які аудіофайли в зручний формат абсолютно безкоштовно. Веб-сервіс підтримує синхронізацію з Google Drive і Dropbox для отримання файлів з цих систем. Отримати їх можна також із зовнішніх джерел за посиланням URL mp3 to wav.
Дружній інтерфейс
Використання сервісу не вимагає великих зусиль. Для цього досить виконати 3 кроки: завантажити потрібну аудіозапис на сайті, потім вибрати якість майбутньої доріжки і натиснути кнопку «Конвертувати», щоб завершити процес.
Пакетна конвертація
На відміну від багатьох інших програм такого типу, audio Converter online може конвертувати декілька записів за короткий проміжок часу, поміщаючи готові роботи в архів.
Робота з будь-яким форматом
Для роботи в цьому додатку, ви можете вибрати практично будь-який первинний формат файлу для конвертації (близько 300$). Аудіозапис може бути перетворена в 8 форматів, включаючи mp3, wav, m4a, mp2 та інші.
Додаткові параметри
У кожного користувача є можливість вибрати додаткові характеристики траси. Наприклад, ви можете змінити частоту і обсяг пам’яті, яка буде містити файл і встановити м’який запис або навіть видалити голос з пісень, залишивши тільки мелодію.
Працює в браузері
Для того щоб почати роботу з конвертером досить завантажити браузер, якщо у вас його немає, і запустити конвертацію. Можливість працювати без необхідності завантаження зберігає пам’ять комп’ютера і звільняє її для важливих даних. Крім того, працює безпосередньо в браузері скорочує час, що витрачається на підготовку програми для створення треків.

Наверх