Печать календарей

Календарі — це універсальний сувенір і корисний аксесуар. Він може стати носієм реклами і показником статусу, а також романтичним подарунком. Тому друк календарів-затребувана послуга, яка актуальна не тільки перед Новим Роком. У нас найкраща печать календарей.

У світі повному цифрових технологій, практично все життя перенеслася в «онлайн», але Друкована продукція незважаючи ні на що залишається затребуваною. Виходячи із запиту і побажань, менеджер допоможе вибрати той вид, який необхідний вам.

Виготовлення календарів на замовлення
Друк настінних календарів-це найчастіший запит по Києву. Такий виріб стане чудовою прикрасою кабінету або офісу. Саме для таких цілей виконують друк фірмових календарів з логотипом компанії або друк календарів з фото. Він підніме корпоративний дух, порадує близьких або стане своєрідною рекламою.
Друк перекидних календарів виконується в книжковій та альбомній орієнтації. Як правило, складається він з 13 аркушів – обкладинки і 12 аркушів на кожен місяць. Друк перекидного календаря можна робити і у великих розмірах, наприклад, за принципом друку календарів А3 на стіну. Їх так само використовують в якості реклами, новорічного подарунка або корпоративного сувеніра. Наша компанія також займається друком настільних календарів в Києві.
Друк настільних календарів-використовується як інструмент в маркетингу. Це один з найцікавіших видів, так як буває різних типів.
Квартальний-зручний у використанні, так як пластикове віконце дозволяє швидко зорієнтуватися який сьогодні день. Друкують їх у вигляді настінних і настільних календарів.
Кишенькові — це потрібний підручний інструмент, який завжди зручно носити з собою.
Друк фотокалендарів-стильна прикраса інтер’єру на яке ви будете дивитися з посмішкою, адже дивлячись на Нього будете бачити дорогих серцю людей.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх