Провести процедуру радіоліфтінга

Радіохвильової ліфтинг — це те саме «молодильні яблуко», покуштувавши яке, ви відразу відчуєте зміни. Свіжий і здоровий вигляд, гладка і підтягнута шкіра, ніяких слідів стресу і недосипання, мішків під очима або зморшок, зборознили лоб! Тому, якщо завтра у вас бал, весілля або ювілей, і виглядати треба на всі 100%, зробіть сьогодні процедуру RF-ліфтингу! Радіволновой ліфтинг як ніби зупиняє час і продовжує молодість!

Радіоліфтінг http://doctor-liliana.com.ua/procedury/korrekciya-figury/radiovolnovoy-lifting (RF, радіочастотний ліфтинг) — це метод безоперационного омолодження шкіри за допомогою радіохвиль високої частоти і вакууму.

Радіохвильової ліфтинг без операцій і уколів дозволяє домогтися миттєвих результатів ліфтингу і омолодження шкіри. Тому його так люблять і лікарі, і пацієнти. Процедури підходять для людей з будь-яким типом шкіри, комфортні, безболісні, не вимагають реабілітації і не порушують звичного укладу життя. Крім того, на відміну від багатьох інших процедур (таких, наприклад, як лазерний пілінг, фраксель, хімічний пілінг), проводити їх можна в будь-який час року.

Методика радиоволнового ліфтингу була винайдена в Америці в 80-х роках 20 століття. Дана техніка має схожість з принципом роботи мікрохвильової печі.

Проводився експеримент: до руки випробуваного прикріплювався спеціальний чіп, а до ноги — полярний електрод, в результаті чого все тіло людини перебувало під владою електромагнітних хвиль. Найбільш помітний ефект спостерігався в області розташування чіпа. Перші досліди були недосконалі, оскільки не дозволяли контролювати температуру впливу і приводили до опіків шкіри.

Після деякої модернізації з’явилася техніка радіочастотного ліфтингу з застосуванням біполярних приладів, це дозволило концентрувати енергію на конкретних ділянках шкіри.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх