Скотч двухсторонний

Двосторонній скотч — це один з популярних і затребуваних пакувальних матеріалів. Кожен клієнт зможе купити пакувальний матеріал необхідного типу, відштовхуючись від сфери використання, фінансових можливостей і критеріїв оцінювання. У нас найкращій скотч двухсторонний.

Подвійна Липка стрічка є багатофункціональним пакувальним матеріалом. Це сучасне рішення для підприємств, які потребують надійного монтажу і кріпленні своєї продукції. Подібні вироби-сучасна альтернатива для раніше популярних методів фіксації продукції. Типи двостороннього скотча:

Поліпропіленова основа-цей варіант використовується, якщо необхідно склеїти тверду поверхню, яка в подальшому не буде піддаватися механічним впливам. Даному типу скотча властиві: підвищений рівень вологостійкості, міцність, високі показники адгезії.
Тканинна основа-товар рекомендується застосовувати на поверхнях нерівного, грубого або навіть шорсткого типу. Характерні особливості-м’якість і гнучкість.
Спінена основа-двосторонній скотч здатний приймати будь-яку форму поверхні. Його також можна задіяти для упаковки товарів з шорсткими або ж нерівними сторонами.
Піноакрилова основа-такому виду властива підвищена вологостійкість. Він витримує високі і низькі температури, великі навантаження. Не піддається руйнуванню при впливі ультрафіолетових променів, в результаті не псується і не сохне.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх