Таблички

Табличка на двері в офіс — це свого роду «бейджик» кабінету, іменний ідентифікатор його власника, який грає важливу роль у формуванні позитивної репутації компанії в цілому. Наявність даного малогабаритного рекламно-іміджевого вироби визначається діловим етикетом і необхідністю координації руху відвідувачів з метою пошуку того чи іншого відділу і співробітника.

Оформлені зі смаком і у відповідності зі стилістикою інтер’єру офісні таблички  є не тільки актуальним незамінним атрибутом навігації. Але і ознакою хорошого тону, поваги до клієнта, залучення уваги і завоювання розташування якого — одна з їх основних завдань.

Важко назвати сферу, де б не використовувалися надверние таблички (оптом і в роздріб недорого), які крім усього виступають ще і як ефективний засіб брендингу шляхом демонстрації корпоративної символіки. Головне — знайти свій стиль, що не переборщити з креативом і не використовуючи тільки шаблонні варіанти.

Тому, якщо Ви вирішили замовити таблички на кабінет  — Ви не прогадали! Адже ми готові взятися за її виготовлення з урахуванням всіх Ваші побажань — в обумовлені оперативні терміни, за доступною ціною й зі знижкою на тиражований замовлення!

Тут Вас чекає величезний вибір табличек — будь-якого розміру і кольору, різних конфігурацій (стандартних і немає), з різних матеріалів. У нас є, що запропонувати і початківцям фірмам з невеликим бюджетом, і великим, процвітаючим.

В цілому, наші таблички на двері можна розділити на 3 основні «касти»: таблички надверние з ПВХ-пластика одно- і двошарового, з акрилу (прозорого і кольорового оргскла) і з алюмінієвого композиту, які в рівній мірі зручні і довговічні в експлуатації. Є різноманітні варіанти як для змінної інформації (з кишенями), так і для постійної.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх