Зарубежная музыка

Практично всю світову зарубежную музыку необхідно розділити на три великі частини: народну музику, класичну музику і популярну музику. Кажуть, що ще існує Музика Вищих Сфер, але її ніхто не чув крім богів і присвячених, тому ми про неї говорити поки не будемо. Відразу слід сказати про те, що музика, яку ми слухаємо сьогодні, походить на матрьошку, тільки перевернуту в часі. Наприклад, популярна музика досить сильно базується на народній і класичній музиці, класична — на народній, а народна — ні на чому більше, крім себе самої. Таким чином ми бачимо, що найбільш багатої в творчому плані є саме популярна зарубежная музыка музика. Ось до неї-то ми зараз і перейдемо.

Популярна Зарубежная музыка, в свою чергу, ділиться на безліч напрямків, рок, диско, реггі та інше, та інше, та інше. Так як нас в основному цікавить рок, ми можемо констатувати факт, що цей жанр з основних течій популярної зарубежной музыки музики не такий вже і молодий, але не такий вже і старий. Офіційно вважається, що першою композицією, виконаною в чистому рок-жанрі, є пісня «Can not Buy Me Love» відомого квартеті The Beatles, яка збіглася за часом з виходом синглу The Kinks «You Really Got Me».

Однак хтось вважає, що зарубежная музыка рок набагато старше, і відносять його появу до 1950 року, коли Фетс Доміно випустив свій знаменитий сингл «Fat Man», інші ж стверджують, що першою рок-композицією є пісня «Rocket 88», записана в 1951 році «Jackie Brenston and his Delta Cats». Треті відкидають ці припущення відразу, заявляючи, що це все рок-н-рол, але не рок в чистому вигляді, а перша рок-запис з’явився тільки в 1965 році — це знаменита «Satisfaction» від The ​​Rolling Stones. Однак у чому немає абсолютно ніяких сумнівів, так це в тому, що істинний рок з’явився і почав бурхливо «розмножуватися» в 1966 році, з початком діяльності Джимі Хендрікса в США, і тріо «Cream» у Великобританії.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх