Женские нарядные платья

Сукня – класичний елемент жіночого одягу. Їх надягають у всі пори року, у будь-якому віці, у всьому світі. І це цілком виправдано, адже сукня це:

Зручність. Не потрібно комбінувати верх із низом. Вдало підібране плаття — вже половина образу готова.
Комфорт. Звичайно, штани та джинси в чомусь зручніше, але, якщо вибрати модель, яка не обмежує рухів, вам буде цілком комфортно.
Довговічність. Мода циклічна, і ми зараз цілком можемо носити вінтажне вбрання з скринь бабусь. І навпаки, якщо ви зберетеся купити сукню з гарної якісної тканини, ви, можливо, носитимете її роками, а потім і передасте у спадок.
Символ жіночності. Це очевидно.
Вибір жіночого плаття залежить від типажу. Вони поділяються на повсякденні, вечірні, коктейльні. Перш ніж вирушити в магазин, необхідно вирішити, до якого випадку буде приурочена покупка. У нас найкращі женские нарядные платья.

Вечірні сукні
Як зрозуміло з назви, це вбрання на особливий випадок, який надягають нечасто. Матеріали, з яких шиються вечірні вироби, не можуть бути бюджетними, адже це показник добробуту та вишуканого смаку. Зазвичай під час пошиття використовуються оксамит, атлас, парча. Літні варіанти шиються з шифону, з шовку.

Тут зручність не стоїть на першому плані, важливіше бути блискучою і справити шикарне враження. Дуже виграшно виглядають довгі сукні на підлогу, але потрібно враховувати кілька нюансів.

Мініатюрним дівчатам краще вибирати приталені моделі або самостійно позначити талію поясом.

Якщо ви дуже високого зросту, то під довжину максі можна одягти взуття на плоскому ходу — це не зіпсує силует.

А ось жінкам з пишними формами, навпаки, краще одягнути взуття на підборах або танкетці та візуально подовжити фігуру.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх