Фуршет на день рождения с доставкой

Фуршет — це чудовий спосіб залучення гостей в спілкування, а також сучасний і зручний спосіб подачі закусок. Однак, крім свого функціонального призначення, фуршетний стіл також є головною естетичної складової всього заходу, тому, якщо детально підійти до питання організації фуршету, то ваша вечірка може не тільки запам’ятатися гостям надовго фуршет на день рождения с доставкой, але навіть зробити справжній фурор.

скатертина

Скатертина грає дуже важливу роль в тому випадку, якщо стіл зовні не дуже привабливий. В цьому випадку його варто накрити однотонної скатертиною приглушеного кольору, наприклад, білого, сірого, пісочного або чорного. Яскравих і барвистих квітів варто уникати, так як їжа в цьому випадку буде губитися, і стіл вцілому буде виглядати аляпісто і некрасиво.

декор

Поставте по краях і в центрі столу кілька свічників зі свічками, додайте кілька рамок з написами і поставте свіжі квіти. Ці кілька предметів вдихнуть життя і додадуть особливу приємну і теплу атмосферу.

Посуд

Якщо ви плануєте подавати салати або інші розсипчасті закуски, то для зручності гостей їх краще сервірувати порційно. Для цього можна використовувати склянки або, подібно до професійної кейтеринговій компанії Bankatering, розкласти страви в маленькі симпатичні баночки. Це додасть фуршетного столу додаткову привабливість і витонченість.

прилади

Прилади краще використовувати маленького розміру. Стандартні прилади для склянок і баночок з їжею будуть абсолютно недоречні, а ось десертні — в самий раз. Також можна використовувати одноразові прилади, однак, зверніть увагу на їх склад при покупці. Пластик зараз абсолютно не в моді.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх