iLife A4

iLife A4
ILife A4 — це китайська модель, яка показує, чому продукт китайський не обов’язково поганий. Майте на увазі, не чекайте, що це чудесне пристрій, який покине Roomba або Neato на принизливому другому місці. Це дуже добре відповідає вашій роботі і вже, це не мало. best budget vacuum robots з приблизною ціною 199 доларів є однією з найдешевших роботів на ринку. Вона призначена для тривалого часу, забудьте моделі з легко насиченими схемами.

Насправді, він має дизайн, аналогічний Eufy RoboVac 11. Що дає A4 невелика перевага — це його низький профіль трьох дюймів. Цикли їх очищення були довгими, але ефективними. Його триступенева чистка та сильна система всмоктування легко підбирають бруд і пил, не кажучи вже про його потужні фільтри HEPA. До речі, добре чистити килими практично всіх типів, крім самих густих. Однак це незначна проблема, якщо розглядати її загальну ефективність.

Акумулятор: має декілька бокових пензлів та досить автономний акумулятор з 120-140 хвилин робочого часу, щоб продовжити життя робота та заощадити енергію. Легко програмувати в певний час завдяки чудовій інтелектуальному алгоритму другого покоління.

Він також плавно адаптується до декількох типів підлог і автоматично переміщується до джерела живлення, щоб заряджатися, коли він вичерпається. Програму легко програмувати та має дуже просунуті датчики, які в більшості випадків вдаються до уникнення збою або падіння сходів. Навіть його невеликі розміри допомагають його чистити під ліжком і вздовж стін.

Одна з його великих переваг полягає в тому, що вона пропонує своїм клієнтам додатковий набір фільтрів HEPA та додатковий комплект бічних щіток. Зазвичай це дуже тихі пристрої, крім випадків, коли ви активуєте режим «Макс», що дуже шумно.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх