Керамогранит

Керамограніт – це міцний оздоблювальний матеріал, що відрізняється високими технічними характеристиками.

Керамогранітна плитка: особливості кожного типу

У порівнянні з виробництвом кераміки, при виготовленні плитки гресі використовуються високі температури. В результаті цього пігмент безперешкодно проникає вглиб матеріалу, утворюючи моноліт. Ми пропонуємо купить керамогранит.

Перш ніж купити керамограніт, ми рекомендуємо ознайомитися з особливостями кожного типу поверхні, а саме:

  • глянцевий керамограніт, в процесі виготовлення, додатково обробляється лаком. Вироби чудово виглядають і правдоподібно імітують натуральні матеріали.
  • Полірований керамограніт вимагає особливого догляду. Тому ми радимо використовувати його для приміщень із невисоким навантаженням.
  • Матовий керамограніт – це найміцніший оздоблювальний матеріал. Завдяки збереженню первинної фактури він широко використовується для оформлення підлоги. Шорстка поверхня захищає від падінь, тому він підходить як для приміщень, так і для вулиці.

Зверніть увагу на нашу колекцію: плитка під камінь прикрасить хол або зал натуральною та природною палітрою, а плитка під мармур додасть шику та розкоші у ваш інтер’єр.

Також у нашому асортименті представлені варіанти у вигляді цегляної кладки або орнаменту. Плитка під дерево гармонійно доповнить гарний гарнітур із натуральних матеріалів.

Характеристики керамограніту

Плитка керамограніт має різні рівні зносостійкості. Перший рівень підходить для ванних кімнат, де немає серйозного навантаження. 2-3 рівні витримують середнє навантаження та призначені для віталень, балконів або кухні.

Найбільш міцний матеріал позначається цифрою 4 і використовується у громадських місцях із великим потоком людей. Сюди ж ставитись і плитка вулична.

Відмінні риси матеріалу:

  • вологостійкість — поглинання вологи дорівнює нулю;
  • стійкість до світла – завдяки розподілу пігменту по всьому виробу вигоряння виключено;
  • стійкість до морозу — морозостійка плитка витримує температуру до — 50°С.

Плитка для вулиці прослужить довгі роки за будь-яких погодних умов, а приміщення, оформлені керамогранітом, стануть вашою гордістю.

Ми цінуємо своїх клієнтів та реалізуємо продукцію від перевірених постачальників. У нашому магазині ви можете ознайомитися з виробами завдяки безкоштовним зразкам. А при покупці – діють знижки.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх