Лазерная епиляция

Відомо, що відмінне самопочуття досягається завдяки балансу міцного здоров’я і досконалого вигляду. Наш сучасний центр косметології пропонує комплекс програм, окремих процедур, спрямованих на зовнішнє перетворення та оздоровлення. Ми підходимо індивідуально до вирішення проблем наших клієнтів. До уваги беруться найменші нюанси, пов’язані зі здоров’ям. У нас краща Лазерная епиляция Львов. Салон лазерної епіляції в центрі Львова оснащений сучасним обладнанням для проведення сеансів лазерної епіляції, а також:

фотоомолодження;
видалення пігментних плям;
шліфування шкіри;
видалення новоутворень;
позбавлення від розтяжок і т. д.
Наші процедури мають високу ефективність, при цьому максимально безпечні і безболісні. У нас працюють лікарі високої кваліфікації. Видалення волосків в салоні не може нашкодити шкірному покриву. Тому користуватися даним методом можна для позбавлення від волосся навіть на самих ніжних ділянках – в області бікіні, пахв, над губою. Використовуючи сучасну технологію, можна зробити ідеально гладким тіло і обличчя.

Епіляція за допомогою лазера набагато ефективніше, ніж звичайна депіляція. Але така послуга підходить лише тим людям, у яких темне волосся. Принцип лазерної епіляції полягає в дії лазера на меланін. Він підвищує температуру волосся і його кореня, через це вони руйнуються. Даний процес не має негативного впливу на дерму.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх