Разрешение на работы повышенной опасности

Будь-яке підприємство, яке має намір розпочати (продовжити) виконання робіт підвищеної небезпеки або експлуатацію об’єктів, машин, механізмів, проводити навчання працівників з питань охорони праці інших суб’єктів господарської діяльності, професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників, які виконуватимуть роботи підвищеної небезпеки, має отримати відповідний дозвіл Держгірпромнагляду або його територіального органу. Ми розповімо, як получить разрешение на работы повышенной опасности.

Держгірпромнагляд України та його територіальні управління видають дозвіл на підставі висновку експертизи, проведеної експертною (уповноваженою) організацією має відповідні дозвільні документи. Звертаючись в нашу компанію Ви отримаєте:

Детальну консультацію щодо отримання дозволу.
Підготовка всіх необхідних документів.
Допомога в навчанні ваших співробітників.
Отримання експертного висновку.
Подача документів до Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України.
Отримання дозволу на Вашу компанію.
Дозвіл на початок будівельних робіт підвищеної небезпеки
Додаткові платежі. У кожному випадку вони встановлюються окремо залежно від переліку робіт підвищеної небезпеки та об’єктів, відповідності (невідповідності) підприємства вимогам нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

До додаткових платежів зазвичай відносяться: плата за проведення експертизи поданих документів (згідно договору), плата за навчання працівників з питань охорони праці та безпечної експлуатації об’єктів та інше.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх