Ремонт стиральных машин

«Прання» ламаються з двох причин: порушення правил установки або умов експлуатації. Користувачі не дотримуються порядку завантаження білизни, що призводить до розцентрування барабана. Не перевіряють речі перед пранням, в результаті потрапляють всередину різні металеві предмети (ключі, монети), які призводять до пошкодження приводних ременів та інших механізмів. Також власники нехтують засобами для пом’якшення води, що знижує ресурс нагрівальних елементів. У нас найкращій ремонт стиральных машин в Одессе.

Якщо сталася поломка, майстер з ремонту пральних машин Київ допоможе вирішити проблему вже у день звернення. Ви можете викликати інженера у зручний для себе час. Інженер приїжджає за вказаною адресою протягом 30-40 хвилин після отримання заявки та недорого усуває несправності будь-якої складності. Попередньо завжди проводиться комплексна діагностика, в процесі якої виявляються всі наявні дефекти, визначається повна вартість обслуговування. Ціна, яку повідомляє наш майстер, є остаточною і не змінюється в процесі ремонту.

Що найчастіше ламається в «праннях»

Будь-яка модель електропобутової техніки має свої слабкі місця, проблемні вузли та механізми. Скільки коштує ремонт пральних машин залежить від складності дефекту та вартості комплектуючих деталей. Ми пропонуємо оригінальні та аналогові запчастини. Перші коштують дорожче, зате служать довше. Другі найгірші за якістю, але підходять для машинок рідкісних брендів, для яких складно знайти оригінальні запчастини.

У цього виду побутової техніки найчастіше ламаються:

Барабани. Тут мова йде про пробої корпусу, викликаному влученням металевих предметів. Рідше це відбувається через корозійні зміни. Такий ремонт пральної машини зводиться до заміни пошкодженого вузла.
ТЕН. Нагрівальні елементи «стиралок» дуже чутливі до якості води, і якщо в ній присутній підвищений вміст хлору, страждають від накипу, що утворився. ТЕНи не ремонтуються та змінюються у зборі.
Підшипники. Визначити поломку можна за стороннім шумом, яким супроводжується прання та віджимання. Підшипники розсипаються, якщо користувач перевищує допустиме завантаження барабана або одночасно стирає легкі та важкі речі. Вирішується проблема заміною підшипника, зазвичай це відбувається разом із сальниками.
Насоси. Якщо після завершення циклу прання машинка не зливає воду, необхідно перевіряти помпу. Залежно від характеру поломки насос ремонтується або змінюється в зборі.
Плата керування. Це логічний контролер, який забезпечує коректну роботу техніки, що відповідає за обрані програми. Модуль керування виходить з ладу після перепадів напруги або попадання води усередину корпусу. Тут ремонт пральних машин вдома зводиться до перепаювання електронних компонентів на платі або перепрошивки модуля.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх